• مدت دوره:
 • ۳۰ ساعت
 • شکل برگزاری:
 • کارگاهی «مشاوره نیمه خصوصی»
 • مخاطب دوره:
 • مدیران و صاحبان کسب و کار
 • قیمت دوره :
 • ۷.۹۰۰.۰۰۰ تومان

حتما این دوره را ثبت نام کنید اگر

نیاز به یک مشاور کسب و کار دارید ولی توانایی هزینه‌های بالای آن را ندارید.
اگر به دنبال مسیر درست پیشرفت هستید.
اگر به فکر این هستید که بهترین روش تبلیغات و فروش بیشتر کدام است

 • شماره‌های تماس
 • 09371826685

  03136621741

توجه

به خاطر اینکه این دوره به صورت مشاوره نیمه خصوصی برگزار می‌شود، ظرفیت ثبت نام محدود است.

برگزاری یک دوره تخصصی در حوزه کسب و کار می‌تواند برای افرادی که علاقمند به یادگیری مهارت جدید و توسعه کسب و کار خود هستند، بسیار مفید باشد.
شرایط اقتصادی ناپایدار و پیچیده‌ایی که در حال حاضر وجود دارد، نشانگر اهمیت بیشتر یادگیری مهارت‌های کسب و کار و توسعه دانش فردی است.
در چنین شرایطی، داشتن دانش و توانایی های لازم برای مدیریت بهتر کسب و کار، ایجاد فرصت‌های جدید و پاسخگویی به تغییرات بازار، بسیار حیاتی است. بنابراین، برگزاری یک دوره تخصصی کسب و کار با تمرکز بر این موضوعات می‌تواند به افراد کمک کند تا در مقابل چالش‌های اقتصادی روزمره بهتر عمل کنند و فرصت‌های جدیدی را به دست آورند.

دوره اوج گیری چیست؟

دوره اوج‌گیری به ده موضوع مهم و حیاتی یک کسب و کار می‌پردازد و به شما کمک می‌کند ضعف‌ها و قوت‌های خود را شناسایی کنید.
این دوره تنها یک دوره تئوریک نیست، بلکه از طریق افزایش فعالیت های عملی و کاربردی نیز دانش را تثبیت می‌کند. این امر به افزایش توانایی شما در اجرای مفاهیم یادگرفته کمک می‌کند.
همچنین این دوره بر پایه اطلاعات و دانش علمی قوی، بدون تبلیغات و پروپاگاندا ارائه می‌شود تا شما بتوانید با خیال راحت از آن استفاده کنید و در محیط کسب و کار خود آن را اجرا نمایید.

پنج مزیت مهم دوره اوج گیری:

1. تازگی و کاربردی بودن: این دوره اطلاعات و مهارت‌های جدیدی را ارائه می‌دهد که در بازار کار کاربردی است و افراد را برای موفقیت در اهداف کاری خود آماده می‌کند.

2. مربیگری و رهبری موثر: آقای مارانی با تجربه 15 سال سابقه مشاوره کسب و کار بسیار توانمند در انتقال دانش و تجربیات خود هستند تا شرکت کنندگان را برای راه حل‌های عملی و کاربردی هدایت کنند.

3. ارتباط بازار کار: دوره اوج گیری ارتباط نزدیکی با نیازهای واقعی بازار کار دارد تا شرکت کنندگان را برای راه حل های علمی و کاربردی آماده کند.

4. فرصت‌های شبکه سازی: به خاطر حضور مدیران و صاحبان کسب و کار در این دوره، امکان ارتباط گیری و شبکه سازی در جهت رشد و توسعه برای شما فراهم است.

5. محتوای تخصصی و عمیق: در این دوره به موضوعات مورد نیاز کسب و کار به صورت جامع پرداخته می‌شود و دانشپذیران به ابعاد مختلف کسب و کار آگاه می شوند تا بتوانند در شرایط مختلف تصمیمات بهتر و موثرتری بگیرند.

دوره اوج گیری به یک سفر هوایی شبیه سازی شده و شما را برای یک پرواز موفق در سال 1403 آماده می کند.